Feme.ua

Меланию Трамп ожидают в Украине: комитет национального конкурса красоты сделал сенсационное заявлениеМелания Трамп

Сегодня национальный комитет конкурса красоты «Мисс Украина» сделал сенсационное заявление и объявил о том, что гостьей нынешнего финала может стать первая леди США Мелания Трамп.

На официальном ресурсе «Мисс Украина» появилось видео, в котором директор конкурса Виктория Киосе отправляет письмо в Белый Дом и аргументирует такое решение комитета.

«Від імені Національного комітету «Міс Україна» засвідчуємо Вам свою повагу та звертаємося до Вас з наступним. — Ідеться в листі, — «Міс Україна» — це національний конкурс краси, створений у 1991 році. З першого дня існування конкурсу ми вважаємо своєю місією просування сили краси, яка здатна змінити світ на краще. Метою наших ініціатив виступає привернення уваги до комплексу соціальних питань, таких як відсутність у дітей доступу до якісної освіти, доступ усіх верств населення до товарів першої необхідності, права жінок, свобода слова та вибору, а також багато іншого, з чим українському суспільству довелося зіткнутися з часів здобуття незалежності в 1991 році.

У зв’язку з тим, що наш конкурс є загальнонаціональним і ми завжди привертаємо увагу засобів масової інформації та видатних діячів країни не тільки в сфері розваг, а й новинних ресурсів, політики, міжнародних організацій та дипломатичних місій, ми вважаємо своїм обов’язком піднімати ці питання в суспільстві і приділяти їм особливу увагу.

Весь світ захоплюється Вашою красою, в захваті від Вашої активної позиції щодо підтримки жінок, а також Вашої участі у благодійних та соціальних проектах, що здатні змінити життя мільйонів людей на всій планеті. Головним слоганом проекту «Міс Україна» є «краса з метою», тому що ми впевнені, що саме краса в поєднанні з благими та суспільно корисними цілями може врятувати світ, а краса перших осіб планети здатна не тільки врятувати світ, але й відкрити двері для будь-яких сердець.»

Дату нынешнего финала конкурса организаторы пока не сообщают, подчеркивая конфиденциальность ведения переговоров с международными дипломатическими учреждениями и с целью соблюдения мер безопасности, которые требуются при присутствии на мероприятии представителей высшего эшелона государственного управления, дипломатических и деловых кругов, а также первых лиц украинского и мирового шоу-бизнеса.

Показать больше

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *