Feme.ua

DZIDZIO для Feme.ua: «Раніше ми грали по весіллях і мали подерті шкарпетки»DZIDZIO

Почувши ім’я Дзідзьо, кожен одразу уявляє в голові епатажного сільського парубка зі штучною бородою, хіпстерськими окулярами і гламурними спортивками. Проте в сукупності з пустунчиком Лесиком і красунчиком Юліком «DZIDZIO» автоматично перетворюється в мегапопулярний гурт на чолі з бородатим мачо.

Feme.ua пощастило дізнатися, хто саме надихає DZIDZIO на творчість, як створюються їх геніальні хіти, та як Дзідзьо, Лесик і Юлік докотилися до своєї популярності.
Як утворилося ваше креативне тріо?

Спочатку в групі DZIDZIO були я – Дзідзьо, і Лесик. Ми ходили на рибу в Новояворівську, риба не клювала, і я собі подумав, чого дурно сидіти? Пішов на студію писати пісню, дав Лесику послухати, йому сподобалось і так утворилась група DZIDZIO. А Юліка ми знайшли вже пізніше, він відстав від автобуса, що їхав в Португалію, бо не мав грошей на проїзд, але дуже гарно грав на клавішних. Нам його стало шкода, то ми й забрали до себе, грає тепер на синтезаторі і на акордеоні вміє.
Гурт почав існування в 2009 році. Скажіть, як змінилося життя кожного з вас за цей період?

Раніше ми грали по весіллях, були бідні, як церковні миші, мали подерті шкарпетки, і так хотілось їсти, що думали, шоби нам таке смачне з весільного столу дали cпробувати. Тепер група DZIDZIO мегапопулярна, і можем собі по райдеру дозволити окремі номери, бо раніше всі спали в одному, милися одним бруском мила і одноразовий шампунь був на три голови.

DZIDZIO

Ви троє багато часу проводите разом. Не втомлюєтеся один від одного?

Ясно що втомлюємось! І в Каділаці разом їдемо, і над піснями, кліпами та фільмами разом працюємо. Вже деколи так набридаємо, шо не можем одне на одного дивитися! Тому тепер і просимо окремі номери, щоб відпочити один від одного. Але потім на ранок після концерту вже скучаємо всі, бо ми всі є колєги і хоча би без одного з нас – то вже не є група DZIDZIO!

Гурт Дзідзьо працює в досить незвичному форматі … Як би самі визначили даний стиль подачі музичної продукції?

Наш стиль ми називаємо антигламурний поп! Така музика, яка проста і зрозуміла для всіх людей, тексти всіх пісень написані з реальних подій і про кожну другу людину.

Скажіть, звідки стільки яскравості, драйву, і в той же час простоти? Як вважаєте, Дзідзьо напевно приваблює саме своєю доступністю, а також відкритістю та зрозумілістю більшості простого народу нашої країни?

Група DZIDZIO максимально близька до людей! Ми можемо їхати, зупинитись, привітатись з людьми, потиснути руку, поговорити просто так, сфотографуватись з ким-завгодно, якщо люди попросять! Під час виступу на сцену я можу викликати будь кого з наших фанів, діти дуже люблять танцювати під «Каділак» прямо на сцені, когось можу попросити прочитати реп в пісні «Павук» і завжди просимо охоронців від організаторів, щоб пускали до нас всіх, навіть у гримерку! Бо треба бути щирим, відкритим, справжнім, таким як ти є, і люди то відчувають дуже! Як тільки бачать, що артист вхопив зіркову хворобу – перестають його слухати і поважати! Лесик то вже давно пережив, Юліка в нас деколи заносить, то ми йому даємо шпіца і всьо стає на свої місця, так як має бути (посміхається).

DZIDZIO

Але вам, напевно, доводилося зіштовхуватися також із нерозумінням, не завжди привітним ставленням суспільства? Для вас це болісно або навчилися просто не реагувати?

Буває по-різному. Але скільки людей, стільки думок. Всім сподобатись неможливо! Критика є скрізь, де би ти не був. І часто вона дає стимул працювати, не зупинятися на досягнутому! Ми не ображаємося, на це немає часу. Просто то вони ще не були на нашому концерті і не «вкурили» смак творчості групи DZIDZIO.

На сторінці офіційного сайту є посилання на ваші групи в соцмережах. Чи стежите за своїми рейтингами в Інтернеті? Наприклад, за статистикою переглядів в YouTube?

Ясно що стежимо! Не просто стежимо, ми там кожного дня читаємо, що пишуть в нашому фан-клубі, в якому, до речі вже більше 200 тисяч людей! Знаємо, що на каналі DZIDZIOTube вже є більше 30 мільйонів переглядів! Нас то страшно тішить, бо це означає, що ми рухаємося в правильному напрямку і людям подобається те, що ми робимо.

DZIDZIO

А що взагалі відбувається під час ваших виступів? Які можете пригадати найяскравіші моменти?

Кожен наш концерт – особливий. Нема два однакових концерти! Я навіть не можу сказати, що буде на наступному концерті, нічого не плануємо. Шось інакше з’їли на сніданок, випили інакшої кави, і вже концерт вже по-іншому піде! Коли виходимо на сцену, бачимо публіку, а вона є кожен раз інакша, тоді вже розуміємо, як і що буде відбуватися! Незмінно одне – на сцені завжди Дзідзьо, Лесик і Юлік! Але то треба обов’язково прийти і подивитися, щоб зрозуміти, яка атмосфера і що відбувається на концертах групи DZIDZIO.

Ви – гурт, що принципово відрізняється від усіх існуючих на українській естраді. Як вважаєте, ваші шанувальники так само не схожі на інших?

Не знаю, як у інших, а наші шанувальники, по-перше, не мають вікових обмежень – від дітей до року і до їхніх бабусів і дідусів! По-друге, всі шанувальники групи DZIDZIO – справжні і щирі!
DZIDZIO
У своїх композиціях ви іронізуєте над красивим життям і багатством. Але ж завдяки цим пісням ви самі стали невід’ємною частиною шоу-бізнесового світу, правда?

В Україні ще немає шоу-бізнесу, як такого. Над цим треба працювати і бути не гірше ніж є закордоном. А ми собі деколи можемо заїхати в будь-яке придорожнє кафе пообідати, ніколи не задираємо носа. В своїх піснях група DZIDZIO показує, яке є справжнє просте життя, описуємо всі максимально життєві ситуації.

Чи є якийсь елемент, який вам необхідний для творчої наснаги?

У нас є муза гурту DZIDZIO – Надя! Вона знімається у всіх наших кліпах, приходить на наші концерти і з нею ми завжди радимось щодо нашої творчості. Вона нас надихає і підказує нам. Вона знає, де нас найсмачніше погодувати, в якому готелі найбільше кладуть цукру в чай (бо я дуже люблю перецукрований чай), піклується про нас, коли ми приїжджаємо в Київ. Добре їсти, гарно спати – Бог здоров’я мусить дати! На голодний шлунок немає ідей і натхнення (сміється).

DZIDZIO
А що залишило слід у пам’яті з останнього прочитаного або побаченого, якось результативно вплинуло?

Якщо чесно, то завжди маємо мало часу, щоби дивитися фільми або читати книжки. Тому я навіть і не згадаю, що з останнього на мене вплинуло. От Лесик недавно робив собі татуювання, то щоб йому не так боляче було, він попросив поставити фільм “300 спартанців”. А Юлік певно любить якісь італійські фільми про мафію.

Як з’являються в репертуарі нові музичні композиції?

Всі пісні гурту DZIDZIO написані на основі реальних життєвих подій. Деколи їдемо всі разом в “Каділаці” на концерт і текст до пісні з’являється спонтанно! А буває можу прокинутись посеред ночі, бо мені в голову прийшла геніальна ідея, мелодія, чи текст, шо аж не можу спати, і треба терміново то записати. А оскільки пісні в нас всі дуже веселі, тому і настрій під час написання в нас відповідний.

DZIDZIO
Не плануєте включити в репертуар DZIDZIO ліричні пісні?

В нас є дві ліричні пісні – «3 в 1» і повільна версія «Ja cie kocham». Але я тако кажу – краще мати 10 скорих пісень в своїй концертній програмі, і одну-дві повільні. Бо люди не дуже люблять ті повільні слухати! Може один повільний танець затанцюють на концерті DZIDZIO і з часом демографічна ситуація в Україні покращиться!

Чого б хотіли досягти у власній музичній творчості? Що для вас верх, межа …

Навіть не знаю, що таке має статися, щоб то була межа. Колись я собі думав, шо зняти один кліп – то є круто, а сьогодні ми збираємо на своїх концертах цілі стадіони по містах України! Я вважаю, що працювати треба кожного дня, слухати, дивитись, спостерігати, і йти далі, розвиватися постійно і не зупинятися на досягнутому!

DZIDZIO
А яким вам представляється музичне мистецтво майбутнього?

То має бути таке, щоб подобалось людям, щоби було їм близьке, щоб вони цікавились, слухали, піднімали собі настрій музикою, такою як в групи DZIDZIO 🙂 Може то буде якийсь із музичних стилів, що зараз є не дуже популярний. А може хтось придумає новий стиль музики. Головне прислухатись до людей і зважати на те, що їм подобається, а не шукати якісь формати.

Поділіться планами на майбутнє. Чим порадуєте шанувальників?

Ми як завжди готуємо всього дуже багато, будуть і нові пісні, і кліпи, і смішні короткометражні фільми. Але ми того не скажем, бо то сюрприз. Ми дуже любимо радувати своїх прихильників чимось новим. Вони завжди то з нетерпінням чекають і я люблю за тим спостерігати, читати всі їхні повідомлення в нашому фан-клубі.

DZIDZIO
Який настрій домінує в ваших серцях сьогодні?

Ми позитивно налаштовані, і знаємо, що все в нас з вами обов’язково буде добре. Хоча й страшно переживаємо за Україну, за хлопців, які зараз на Сході. А серед них є багато наших знайомих, прихильників гурту DZIDZIO. Підтримуємо бойовий дух українців на наших концертах, постійно передаємо допомогу. Всі маємо триматися разом і працювати на благо України.

Побажаєте щось читачам?

Відкривайте форточку, дихайте свіжим повітрям! Смійтеся! Не тримайте в собі! Не вішайте носа! Як співається в одній нашій пісні “Мені повезло”: “Збувається всьо, треба просто дуже сильно вірити в то!”

Показать больше

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *