Feme.ua

Автор хита #Татанці – NAVKA представила новый трекNAVKA

Новая композиция NAVKA «Мамо, він мій» сочетает в себе современные украинские мотивы вместе с танцевальными битами.

«Це величезне щастя, коли дві людини знаходять одне одного, розчиняються один в одному, надихають одне одного, припідносять до вершин. Але буває так, що збоку це виглядає дивно, і близьким важко повірити в такі почуття, які, насправді, є чимось дивовижним, значно більшим, ніж просто кохання!!! А тим паче важко зрозуміти, що це величезна рідкість — знайти на світі ніби чужу людину, яка, виявляється, до останньої клітинки тобі є рідною, — як і ти їй!

І коли ти не можеш пояснити свої почуття, хочеться то шепотіти, то на весь світ кричати про своє щастя. Я прошепотіла і прокричала цю історію в пісні, бо це моя історія. І я вірю, що все буде добре!» — комментирует NAVKA.

«Мамо, він мій» — это история любви, которая передает легкость и непринужденность отношений, но при этом сильное и искреннее чувство: «Така любов неможлива, де кожна клітинка мого тіла – щаслива».

Вместе с треком певица презентует и клип. Локацией для съемок выбрали Португалию. Постановкой и режиссурой NAVKA занималась самостоятельно, режиссёром монтажа был Иоанн Зенков (известный клипами для Loboda «Пуля дура», «Суперзвезда», а также Ольга Бузова — «Лайкер»). Яркая картинка, драйвовые танцы и динамичные кадры заставят вас забыть про осеннюю депрессию и просто танцевать.

«Справжнє кохання, я переконана, поєднує найрізноманітніші кольори і відтінки емоцій. Тому я вирішила провести зйомки в Португалії — бо саме ця невеличка країна поєднує у собі настільки неймовірні містечка, які ти не зможеш ніколи забути, якщо побачиш — бо кожне з них вражає своєю неповторністю, кольорами! Наша команда проїхала всю Португалію вздовж берега океану з півдня на північ, щоб відзняти ці яскраві кадри. У зйомках взяли участь українці в діаспорі, а також танцюристи студії «Аджанта», які виграли участь у конкурсі на кращий танець під пісню «Ціп ціп».

Показать больше

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *