Feme.ua

ФФУ обратилась к Олегу Виннику с просьбой перенести концерт на Арене ЛьвовОлег Винник

Представители Федерации футбола Украины обратились к организаторам концерта Олега Винника, запланированного на стадионе «Арена Львов» 1 июня, с письменной просьбой перенести дату мероприятия.

«Відомо, що на 1 червня 2020 року на стадіоні “Арена Львів” заплановано проведення сольного концерту Олега Винника. У той же час, на 7 та 10 червня 2020 року на цьому ж стадіоні заплановано організацію поєдинків національної збірної України з футболу зі збірними Сербії та Люксембургу відповідно. Ці матчі, а також дати і місце їх проведення внесені до офіційного календаря УЄФА і є частиною кваліфікаційного відбору до фінальної частини чемпіонату Європи з футболу, яка відбудеться у 2020 році. Однією з ключових вимог до якості організації поєдинків такого високого рівня є відповідний стан газону поля, на якому проходитимуть зустрічі турніру. Порушення цих вимог чи перенесення матчів може спричинити серйозні санкції з боку УЄФА. Разом з тим, проведення запланованого на 1 червня концерту створює серйозні ризики для трав’яного покриття, яке зараз змінюють на стадіоні. У зв’язку з цим просимо Вас розглянути можливість перенесення дати проведення концерту», — говорится в Письме.

Масштаб ситуации в комментарии пресс-службе Олега Винника также подчеркнул главный тренер национальной сборной Украины по футболу Андрей Шевченко: «Матчі головної футбольної команди України зі збірними Сербії та Люксембургу, заплановані на 7 та 10 червня є надзвичайно важливими для нас у відборі на Євро-2020. Нам важливо провести їх саме у Львові, який є традиційно фартовим для збірної, і який завжди особливо емоційно підтримує команду і надихає футболістів на позитивний результат. Тому прошу усі зацікавлені організації та окремих осіб з розумінням поставитись до прохання Федерації футболу України щодо перенесення дати концерту на “Львів Арені” і сприяти якісній організації матчів збірної».

— Информация о календаре международных матчей и их местопроведении стала известна только сейчас, но мы приняли решение пойти навстречу ФФУ и перенести дату концерта. Мы понимаем значение данных мероприятий для нашей страны и надеемся на понимание наших зрителей, — комментирует ситуацию продюсер Александр Горбенко. — Сольный концерт Олега Винника на стадионе «Арена Львов» в рамках тура «Роксолана» состоится 24 августа. Будем рады провести День Независимости Украины во Львове в компании наших слушателей. В качестве подарка к празднику в рамках данного концерта Артист дополнительно исполнит несколько особенных песен».

Отметим, что билеты, приобретенные на 1.06.2019, действительны и не требуют обмена. Обладатели билетов, которые не смогут посетить мероприятие в августе, имеют право их вернуть. 

Олег Винник концерт львов
Показать больше

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *