Feme.ua

Фиолет поддержит Nothing But Thieves во время их киевского концертагруппа Фиолет

Украинская поп-рок команда Фиолет выступит на саппорте у британских альтернативщиков Nothing But Thieves. Музыканты разделят сцену столичной концертной площадки Stereo Plaza 21 марта.

Nothing But Thieves уже приезжали в Украину с концертами. В этом году британская пятерка отыграет мощные концерты сразу в трех городах — Киеве, Львове и Харькове. В столице их будут поддерживать мастера глубокой мужской лирики Фиолет.

Сергей Мартынюк: “Про Nothing But Thieves, як і більшість, я дізнався, коли в 2015-му вийшов їх дебютний однойменний альбом. Мене відразу приємно вразив вокал Конора Мейсона і те, як команда стильно та грамотно поєднує класичну гітарну музику з сучасними трендами. Потім було кілька лайвів в Україні, які тільки підтвердили їхній рівень. Запрошення підтримати NBS на їх столичному концерті прилетіло зненацька. Тим не менше, очікування якнайліпші: один з найбільших концертних майданчиків країни, одна з найкращих європейських банд і спільні шанувальники, — до концерту ми готуємо не лише сет з наших найкращих пісень, але й представимо оновлений склад Фіолету”.

Nothing But Thieves концерт в Киеве
Показать больше

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *